Promocja! 20% zniżki! Użyj kodu Nature20 przy kasie.

Zapewnienie Jakości

Zapewnienie jakości

W NatureCan poważnie podchodzimy do dostarczania najwyższej jakości produktów CBD dostępnych obecnie na rynku. Dlatego zdecydowaliśmy się na współpracę z BAS Research, aby dostarczali nam wszystkie nasze produkty CBD. Z siedzibą w Kalifornii BAS Research mają pierwszą pieczęć certyfikacyjną w branży konopi, która poświadcza bezpieczeństwo i czystość produktu. Zakup w NatureCan daje Ci pewność, że otrzymujesz produkt wysokiej jakości, którego początki sięgają początków w Stanach Zjednoczonych, jednym z najbardziej rygorystycznie regulowanych rynków na świecie.

BAS Research przekroczył wymagane standardy, aby zapewnić najbezpieczniejsze i najbardziej niezawodne produkty. Wszystkie produkty zostały dokładnie przetestowane, aby spełnić surowe kryteria, zapewniając, że tylko najwyższej jakości produkty opuszczają zakład.

Bezpieczeństwo i czystość produktów wytwarzanych przez BAS Research i dostarczonych do NatureCan są niezależnie weryfikowane przez niezależne centra badawcze, zapewniając, że wszystkie produkty są wolne od szkodliwych rozpuszczalników, mikrobów i pestycydów.